Suurepärased tulemused matemaatikavõistluselt "Nuputamist nupukaile"!

Neljapäeval, 30. jaanuaril 2020 toimus Saku Gümnaasiumis Harjumaa 1. ja 2. klasside õpilaste kolmeliikmelistele meeskondadele matemaatikavõistlus "Nuputamist nupukaile", kus lahendati matemaatilist taipu, lugemisoskust, loogilist mõtlemist ja meeskonnatöö oskust nõudvaid ülesandeid. Viimsi Kooli õpilased näitasid suurepäraseid tulemusi: 1. klasside arvestuses saavutas võistkond koosseisus Richard Lehiste 1.d (juhendaja Kristiina Ilves), Hardi Kuresoo 1.b (juhendaja Maarika Koks) ja Marten Tamm 1.e (juhendaja Eve Skoglund) I koha ja Viimsi Kooli II võistkond koosseisus Emilia Aleksandra Palm 1.a (juhendaja Tiivi Väll), Annabel Aasa 1.c ja Laura Kolukanova (juhendaja Kristina Raun Raielo) II koha!
2. klasside arvestuses tuli võitjaks Viimsi Kooli võistkond kooseisus Gabriela Sutter 2.a (juhendaja Heli Piirmann), Andreas Vilk 2.b (juhendaja Marika liivandi) ja Alisa Beljajeva 2.c (juhendaja Tanel Lindlo). Viimsi Kooli esindasid veel Holger Jens Kõrkjas 2.e (juhendaja Margus Sild) ja Kristella Käsper 2.g (juhendaja Kristin Muul). Palju õnne tublidele matemaatikutele ja nende juhendajatele!