Tuulelapsed

Jõgeval toimusid 24.-25. jaanuaril 2020 Betti Alverile pühendatud XV luulepäevad „Tuulelapsed“. Pidulikul lõpetamisel kuulutati välja seitse laureaati, kelle hulgas oli ka huvikooli Collegium Eruditionis Viimsi, Püünsi ja Haabneeme õpilaste näitetrupp EKSPERIMENT (1.-4. klass) lavastusega „Mida lapsed tahavad?“ (lavastaja Külli Täht). Näitlejapreemia pälvis EKSPERIMENDIST Robin Enno Rand (3.b).
Viimsi Kooli esindas veel näitering Wilhelmiine 4.-5. kl lavastusega „Kured läksid…“ (lavastaja Maarika Koks).
Ühtekokku esitati üle-eestilisel konkursil 23 lavastust. Seekordseteks autoriteks, kelle loomingu põhjal lavastus kokku seada tulid, olid Maimu Linnamägi, Olivia Saar ja Ira Lember.