Üleriigilise emakeeleolümpiaadi piirkonnavoor

Reedel, 24. jaanuaril 2020 toimus Viimsi Koolis üleriigilise emakeeleolümpiaadi piirkonnavoor, kus osales 228 õpilast Harjumaa erinevatest koolidest. 8. klasside arvestuses võitis Viimsi Kooli õpilane Kirke Kaisa Kaunis 8.c (juhendaja Riita Järve) I koha! Lisaks saavutas 8. klasside arvestuses VIII koha Marie Mirtel Tedremäe 8.a (juhendaja Dagne-Anete Soontalu) ja IX koha Rebeka Järve 8.b (juhendaja Liis Remmel). 7. klasside arvestuses saavutas VI koha Kadri Reisner 7.d (juhendaja Kaie Saar) ja 9. kl arvestuses IV koha Johanna Tomberg 9.b (juhendaja Dagne-Anete Soontalu). Viimsi Kooli esindasid olümpiaadil Eva-Riin Järve 9.e, Lars Liimets 9.e, Steven Ernits 9.e, Jakob Laubre 9.e, Märt Rikken 9.d, Karl Kukk 9.d, Laura-Liis Uussaar 8.e (juhendaja Ülle Hermlin), Markus Art Laanela 7.d, Johanna Gertrud Jõenurm 7.d (juhendaja Kaie Saar), Anneliis Aljas 7.c, Marii-Heleen Tamm 7.a (juhendaja Triinu Pappel), Nataly Järvik 8.c, Valter Tammäe 7.f, Helena Anette Hanni 7.e (juhendaja Riita Järve), Anette Niine 7.b (juhendaja Kadri Kalm), Emma Reti Tikenberg 9.b, Marleen Vesilind 8.a (juhendaja Dagne-Anete Soontalu), Oona Linda Prohhorov 9.a ja Anna-Liisa Saar 8.b (juhendaja Liis Remmel). Palju õnne tublidele õpilastele ja nende juhendajatele!