Harjumaa 2.-4. kl poiste joonistamispäev

Kolmapäeval, 22. jaanuaril 2020 toimus Loksa Gümnaasiumis Harjumaa 2.-4. kl poistele joonistamispäev teemal "Vana aja sõidukid". Viimsi Kooli esindasid joonistamispäeval Daniel pius 2.b (juhendaja Marika Liivandi), Edward Põlda 2.c (juhendaja Tanel Lindlo), Taaniel Parker 2.d (juhendaja Küllike Tilk), Armin Ainsalu 2.e (juhendaja Margus Sild), Samuel Muuk-Adrat 2.f (juhendaja Liisi Rajamäe), Oliver Aabreldaal 3.a (juhendaja Tea Reinberk), Alexander Aron Jürgenson 3.b (juhendaja Taimi Pärnpuu), Devid Velbaum 3.c (juhendaja Tiina Liebert), Johan Pajur 3.d, Emil Vassiljev 3.d (juhendaja Sigrid Volkov), Hans Oskar Pott 3.e (juhendaja Marge Tammiste), Bruno Kirkmann 4.c (juhendaja Sigrid Volkov) ja Tristan-Remi Leht 4.e (juhendaja Annika Estna).