Koolipere
Vilistlased
Tervisenõukogu

Koostöökojad ja eestvedajad

Koostöökoja eesmärk on osalemine koolielu korraldamises lähtuvalt kooli arengukava ning õppe- ja kasvatustöö eesmärkidest.
Koostöökoja tööd juhib eestvedaja. Kokku on seitse koostöökoda.
Koostöökoja liikmed kinnitatakse iga õppeaasta alguses direktori käskkirjaga arvestades eestvedajate ja juhtkonna ettepanekutega.
Kõik pedagoogilised töötajad (va juhtkonna liikmed) jagunevad koostöökodade vahel, milles arvestatakse koostöökodade eesmärkide ja suurusega. Koostöökoja koosolekutele kaasatakse vajaduspõhiselt kõiki kooli töötajaid.
Koostöö toimub ainevaldkonna, teema, projekti, lõimingu vms põhiselt, millesse kaastakse kõik koostöökoja liikmed.

1. Looduse ja kunsti koostöökoda (loodusained- keemia, füüsika, bioloogia, geograafia; kunst ja tehnoloogia - tööõpetus, käsitöö, kodundus) - Kersti Ojassalu
2. Eesti keele ja sotsiaalainete koostöökoda (ühiskonnaõpetus, ajalugu, eesti keel, inimeseõpetus) - Riita Järve
3. Matemaatika ja muusika koostöökoda (matemaatika, muusika) - Anna-Marie Vara
4. Klassiõpetajate koostöökoda - Tanel Lindlo