Mõttespordi olümpiaadi II voor

Lõppes Eesti Mõttespordi Liidu korraldatud koolidevahelise Mõttespordi olümpiaadi II etapp. Neljal järjestikusel päeval võisteldi males, vene kabes, gomokus ja sudokude lahendamises.
Viimsi Koolile teenisid II etapis punkte 4.e klassi õpilased Hendrik Voiter, Elizabeth Jürves, Mairold Malleus, Iris Eliise Martin, Lucas Seepter, Joonas Ata Saks, Stig-Jasper Ilmjärv, Evert Laisaar (juhendaja Annika Estna) ja 1.a klassi õpilane Roland Palomino (juhendaja Tiivi Väll). Hetkel on Viimsi Kool 767 punktiga 55 kooli hulgas 10. kohal. Suur tänu osalejatele panustamise eest!