Geograafia II teemapäev

Harjumaa 8. klasside II teemapäev toimus 14.01.2020 Laulasmaa Koolis. Seekordseks teemaks oli „Ohtlikud ilmastikunähtused ja ilmateenistuse hoiatused“ ning lektoriks Taimi Paljak.
Traditsiooniliselt järgnes loengule viktoriin, kus osales 46 võistkonda. Viimsi Kooli I võistkond (8.a klass) koosseisus Marie Mirtel Tedremäe, Marleen Vesilind ja Jakob Orav saavutasid oma punktisummaga 5. tulemuse, jäädes esikohale alla vaid 2,5 punktiga. Kooli esindasid veel Liisa-Lotta Kaldma (8.b), Anna-Liisa Saar ( 8.b), Emma Ney (8.b), Rebeka Järve (8.b), Sten Sergejev (8.a) ja Maria-Leena Oja (8.a). Õpilasi juhendas Kersti Ojassalu.