Logo
  Avaleht  Üldinfo  Koolipere  Koolikorraldus  Õppetöö  Projektid  Vastuvõtt  Teadmiskeskus  Tugisüsteem  Huvitegevus  Spordikeskus
  Projektid
Tervisekuu Viimsi Koolis
Eesti keele aasta 2019
Roheline Kool
Erasmus+ 2018/2019 "Koostöine õppimine"
KIK projektid
Õppijaks kujunedes (Erasmus+ õpiränne 2017/2018)
ICT in USE (Erasmus+)
Multiple Faces of Young Europe Unite in Diversity
What's up?!
Õppiv õpetaja - õppiv kool (Erasmus+ õpiränne)
Õppija arengut toetav õpetaja (Innove projekt)
Rahvusvahelised projektid 2015/2016
Rahvusvahelised projektid 2013-2015
Creative Classroom
Üldõpetust toetav koostööprojekt

  Otsing
Täppisotsing  

Viimsi gümnasistide noortevahetus 2017: Saksamaa - Eesti - Portugal

25 Viimsi kooli gümnasistil oli võimalus Erasmus+ toel osaleda noortevahetuses, mille jooksul toimus kolm projektikohtumist.

Projekt ‘Unite in Diversity’ leidis aset Portugali, Saksamaa ning Eesti koolide vahel 2017. aasta aprillist oktoobrini. Kolme kooli koostöö sai alguse 2015. aastal õpetajate koolitusel Maltal, kus kohtusid kolm inglise keele õpetajat, kes projekti algatasid. Projekti olulisemateks eesmärkideks oli julgustada noori suhtlema teistest riikidest pärit samaealistega ning tutvustada neile erinevates riikides pakutavaid õppimis- ja enesearendamisvõimalusi, õppida meeskonnatööd ning arendada oma organiseerimis- ja keeleoskust. Üksteise kultuuri, kombeid ja tavasid tundma õppides on lihtsam mõista, kuidas mitmekesisus saab meie elu rikastada. Loomulikult sai kõik see toimuda võõrkeeli ja IT-vahendeid kasutades.


Loe veel

Projekti "Multipe Faces of Young Europe Unite in Diversity" Eesti nädal mais 2017

 20. - 27. maini võõrustasid Viimsi Keskkooli 10. ja 11. klassi õpilased eakaaslasi Portugalist ja Saksamaalt. Leidis aset noorteprojekti “Multiple Faces of Young Europe Unite in Diversity” Eesti nädal. Projekti eesmärgiks on julgustada noori suhtlema teistest riikidest pärit erinevate omavanustega ning tutvustada neile erinevates riikides pakutavaid õppimis- ja enesearendamisvõimalusi, õppida meeskonnatööd ning arendada oma organiseerimisoskust. Üksteise kultuuri, kombeid ja tavasid tundma õppides on lihtsam mõista, kuidas mitmekesisus saab rikastada.


Loe veel