Logo
  Avaleht  Üldinfo  Koolipere  Koolikorraldus  Õppetöö  Projektid  Vastuvõtt  Teadmiskeskus  Tugisüsteem  Huvitegevus  Spordikeskus
  Koolipere
Juhtkond
Nõukoda
Koostöökojad
Õpetajad
Tugispetsialistid
Halduspersonal
Klasside postiloendid
Vanematekogu
Õpilasesindus
Kontaktid
Uudised
Dokumendid
Tööplaan
Hoolekogu
Vilistlased
Tervisenõukogu

  Otsing
Täppisotsing  

2019/2020 Õpilasesinduse koosseis on valitud


Sel õppeaastal kuuluvad Õpilasesindusse järgnevad õpilased:

8a Sten Sergejev
8b Rainer Kukk
8b Artur Alõmov
8c Markus Lepasepp
8c Sergei Filippov
8c Hans Mattias Süld
8d Eliise Lepp
9a Miia Maria Pinnonen
9a Axel Daar
9a Daniel Nemeržitski
9b Birgit Kask
9c Elissa Riinamari Palk - projektikontroll
9d Vanessa Lotta Mäsak - avalike suhete juht
9e Liisbet Rümmel
9e Hanna-Marie Paate
9e Eva-Riin Järve
9f Ekke Tiivas - rahandusminister
9f Siim Ustav
9f Meriliis Kivimägi - President
9r Maarika Annus - asepresident

 

Uus juhatus valiti üldkoosolekul 27.09


 

 

Õpilasesindusse kandideerimine on alanud!

Ootame kandideerima 7.-9.klasside õpilasi. Eriti ootame entusiastlikke huvilisi, kes soovivad aidata käima lükata kooliraadio ja koolilehe!
 

Kandideerimine kestab kuni 19.09. 


Õpilasesindus pakub palju huvitavaid võimalusi enesearenguks, kooliellu panustamiseks ja ideede teostamiseks - kandideeri julgelt, ootame erinevate huvide ja tugevustega noori!
 
 

 

 

 

"Plastist vabaks"

 Soovime õnne "Plastist vabaks" võistluse võitjatele: 2.A ja 3. D klass! Võistluse käigus kogusid 1.-4. klassid taarat ning kaks kõige rohkem taarat kogunud klassi said auhinnaks Viimsi Kooli õpilasesinduse korraldatud klassiõhtu. Kogutud raha eest ostsime klassidele lauamänge ning katsime laua. Täname ka oma häid koostööpartnereid Kuulsaali ja FK Arenat uhkete auhindade eest!Plastist vabaks

Jõulupostkast

Jõulupostkast

17.-19.12 Viimsi Kooli aatriumis

Valmista ise kaart ja viska postkasti või telli ÕE letist kaart või piparkook ja ÕE päkapikk viib selle 20. detsembril sinu sõbrale.

 

Kaardile märgi saaja nimi ja klass.

Pandipakendi taaskasutus

Kuni 22.veebruarini käib meie koolis taara kogumise võistlus 1.-4.klassidele, mida korraldab Viimsi Kooli õpilasesindus (edaspidi ÕE). 

Võistlus käib kahes arvestuses:

  1.-2. klassi PARIM TAARAKOGUJA KLASS

  3.-4. klassi PARIM TAARAKOGUJA KLASS

Arvestuse võitja klass saab ÕE poolt korraldatava klassiõhtu. ÕE liikmed korraldavad meelelahutusliku programmi ja pakuvad maitsvaid suupisteid. 

Võistluse eesmärk on tutvustada noortele, et taara kogumine on loodusele kasulik. Lisaks saadakse nii kätte pakendile lisatud taaskasutusse suunamise kulud, mille oled pakendatud kaupa ostes juba tasunud.

Klasside tegevuskava:

  1. Klassi õpilased koguvad taarat.
  2. Õpilased viivad taara pandipakendi automaati.
  3. Õpilased toovad saadud tšeki õpetajale.
  4. Õpetaja kirjutab peale klassi numbri ning toob tšeki ÕE asepresident Meriliis Kivimägile.
  5. Suurima summa kogunud klassid võidavad klassiõhtu kogu klassiastmes kogutud taara väärtuses. 

EDUKAT TAARA KOGUMIST!

       

 

8.-9. klasside jõulupidu

20. detsembril toimub Viimsi Kooli aulas 8.-9. klasside jõulupidu. Pidu algab kell 18.00 ja kestab kuni 22.00.

Õhtu tuleb staariderohke! Õpilased toovad lavale kustumatud muusikatähed. Oodata on üllatusesinejaid. Esinemisi hindab väärikas žürii. Parimatele kadestamisväärsed auhinnad! Jõulupeo teises pooles toimub disko, parimat muusikat valib DJ Hugo P. Ole kohal! 

plakat

 

 

23. märtsil toimus Viimsi Koolis kümnendat korda üle-eestiline noorte moesündmus MoeAken

3 aastat olime oma üritusega BlackBoxStudios, kuid sel korral kolisime taaskord tagasi oma sünnipaika Viimsi Keskkooli, kus viimati toimus MoeAken 2015. aastal. “Nostalgiline ja isegi veidi mõrumagus tunne valdas, kuna kõik on ebakindel, kas ja kuidas see sündmus üldse kunagi uuesti toimuma saab,” kommenteerib üks sündmuse peakorraldajatest ja õpilasesinduse president Peeter Paju. Moeakna tulevikuväljund on küsimärgi all, kuna Viimsis avatakse juba selle aasta sügisel uus riigigümnaasium ja hetkel sündmust korraldav õpilasesindus läheb koolide vahel lahku.

“Hetkel oleme aga väga positiivsed ja õnnelikud, et isegi kui tegu peaks olema viimase MoeAknaga võib kindlalt öelda, et lahkusime pauguga,” lisab teine peakorraldaja Katriin Loviis Viltsin. Sündmuse kujunduse mõtles välja Emily Bruus ja teostas kujundusfirma BT Style abiga. Igal aastal oleme olnud loomingulised ja üllatanud osavõtjaid ja külalisi eripärase ja huvitava lava ning teemaga. See aitab ka meid, korraldajaid, ärksatena hoida.

Õhtu jooksul kõndis catwalkil 11 kollektsiooni ja õhtu lõpus sai autasustatud ka esikolmik.


Loe veel

Sellel reedel peab oma kümnendat sünnipäeva noorte moesündmus Moeaken

MOEAKEN 2018 toimub 23.märtsil kell 19.00 Viimsi Kooli aulas!!! Ole kohal: https://www.facebook.com/events/363916184085847/

Taas kord on võimalik tulla vaatama ja toetama amatöördisainerite kollektsioone kui nad astuvad üles catwalkil, mis on sel aastal püstitatud Viimsi Keskkooli.
“Loodame viia sündmuse tagasi oma juurte juurde ja tekitada mõnusa atmosfääri nii osalejatele kui ka pealtvaatajatele,” kommenteeris sündmuse peakorraldaja Katriin Loviis Viltsin asukoha valikut. “Kindlasti tasub tulla kohale ja jälgida meid sotsiaalmeedias, sest meil on publikule veel paar üllatust,” muigab ta veel juurde.
Noori hindab viieliikmeline žürii, mis koosneb meigikunstnik Jana Bobergist ja Karin Tigasest, fotograaf Laura Nestorist, Anne&Stiili peatoimetaja Mari-Liis Helvikust ja ka eelmise aasta võitjast Mirjam Kalmannist.
Lisaks rõivastele võib näha õhtu lõpus ka tõusvat tähte Eik-i ja saada teada, kellest saab “Moeaken 2018” võitja.


“Moeaken 2017”, kollektsioon: “Pilvisus”


“Moeaken 2017”, kollektsioon “Paralleelreaalsus”

18.jaanuaril - filmiõhtu!

Filmiõhtu toimub 18.01.2018.

See on sündmus, kus õpilastele näidatakse nelja filmi, erinevates kategoorites. Filmiõhtu on kogunud õpilaste seas palju populaarsust.
Avatud on kohvik, kust saab soetada mõnusaid ja endale meelepäraseid filmisnäkke. Kohvikut peavad 8.klassi õpilased oma loovtöö raames.
See kord on filmideks: "Sangarid" (Eesti film, C204 18:00), "Spirited away" (Animatsioon, C208 18:00), "Kingsman 2" (Märul, C223 18:00 ) ja "It!" (õudusfilm, aula 20:30).

 

15.-19.jaanuar - STIILINÄDAL

15.-19. jaanuaril toimub meie koolis stiilinädal ja ootame kõikidelt, nii õpilastelt kui ka õpetajatelt, aktiivset osavõttu.

Esmaspäeval ootame kõiki kooli tuduriietes. Pidžaama või hommikumantel seljas, sussid jalas ja kaisukaru kaenlas on ju päris mõnus koolimaja peal ringi jalutada, või mis?

Teisipäeval on võimalus kehastuda kellekski teiseks. Võib jäljendada enda lemmik filmistaari või multikategelast või hoopis riietuda kohaselt mõnele huvitavale elukutsele. Laske fantaasial lennata!

Tsitaat “On Wednesdays we wear pink” ehk “Kolmapäeviti me kanname roosat” on ka meie kolmapäeva motoks. Sel päeval saab särada pealaest jalatallani roosas.

Neljapäeval anname teile võimaluse väljendada enda isikupära mõne huvitava peakattega. Kõik mütsid on lahedad ja kaunistavad kandjat!

Nädala lõpetuseks lööme ennast üles ja vallutame koolimaja väärikuse ja elegantsusega. Viisakas riietus paneb ilusa punkti meie stiilinädalale.
Teeme üheskoos selle nädala lõbusaks ja meeldejäävaks!


 

Vabalava järelkaja

30.novembril toimus Vabalava, mis oli ühtlasi ka toimunud sündmuse 5. Juubel. Vabalava möödus edukalt ning lõppes suure aplausiga. Üles astusid:

Lauludega astusid üle:

Angelina Missuro, Sten Erik Prohhorov ja Maria Ivask, Linda Toom, Victoria Virkus, Maria Annabel Vainumäe, Around The Sun, Inger Fridolin, Mõx oui Jone ’n Ruun (Heleriin Lass ja Joonatan Kivi), GSUS4.

Filmidega tulid publiku ette: Ott Salla ja ö m k (Emily Bruus)

Nalja tegid Alex Paul Pukk ja Ats Pinnonen

Publiku lemmikuks osututus Linda Toom.

Aitäh meie imelistele fotograafidele Emily Bruusile ja Andre Böttkerile!
Pilte näeb siin.

Õpilasesindus tänab kõiki osalejaid ning võrratut publikut.

VABALAVA 2017 KOHE ALGAMAS!!!

Täna on toimumas viiendat korda selline sündmus nagu Vabalava.  Kuna täna on esimene juubel, otsustasime küsida KTäna on toimumas viiendat korda selline sündmus nagu Vabalava.  Kuna täna on esimene juubel, otsustasime küsida Kertu Liisa Moostelt, Vabalava peakorraldajalt, paar küsimust sündmuse kohta.

Mis on sinu roll Vabalava korraldustiimis?

Ma olen peakorraldaja. Ma juhin, panen tiimi paika, jagan ülesandeid ning üleüldse vastutan kõige eest.

Mitu aastat oled olnud Vabalava peakorraldaja?

Neli aastat viiest.

Mis innustab sind need neli  aastat ikka ja jälle tagasi peakorraldaja rolli astuma?

Kindlasti see tunne peale sündmust. Eeltöö ajal on alati pingeline, kuid kui kõik läbi saab, on tunne väga uhke.

Kas vabalaval on vaid meelelahutuslik eesmärk või on sellel ka sügavam mõte?

Otseselt sügavamat mõtet ei ole, kuid see on justkui Lemme Randma, õpilasesinduse kordinaatori, unistus olnud, et noored ainult omast tahtest saaksid lavale astuda ja teha seda, mida nad hästi teevad ja kogeda laval olemist.

Esimene kord korraldati 2013.aastal Vabalava, siis ühel aastal see jäi ära ning 2015 aastal, kui meie koosseis kokku sai, äratas Lemme oma unistuse taas ellu ning määras minu peakorraldajaks.

Mida ütleksid andekatele inimestele, kes ei julge Vabalavale esinema tulla?

Lihtsalt tulge, meil on igal aastal tore publik. Kindlasti pole mõtet karta ,kuna tegemist ei ole võistlusega.

Vabalava algab täna, 30.novembril kell 18:00 Viimsi Keskkooli aulas. Piletite eelmüük on avatud kuni 15:00-ni hinnaga 2€. Pileteid saab ka osta kohapealt, hinnaks on 3€. Avatud on puhvet maitsvate suupistetega ning kohal on ka õpilasfirma Choco Fruity müümas oma maitsvaid maiuspalasid.

Melissa Buinenko
ÕE pressiesindaja

VABALAVA KUTSE

www.youtube.com/watch

VABALAVA 2017

Vabalava tuleb taas!!! Sel aastal on Viimsi Keskkooli Õpilasesindusel au kuulutada Viimsi Kooli lava vabaks juba viiendat korda! Peaaegu juubeli puhul korraldame Vabalava varem, kui kunagi ennist! Vabalava 2017 toimub 30.novembril, algusega kell 18:00

Vabalava on sündmus, kus 6.-12.klassi õpilased saavad tulla oma talenti ning oskusi meie laval esitama. Oma andekust ja võimekust saab väljendada viies kategoorias: muusika, kehaline väljendus, suuline väljendus, osavus ja film.

Registreeri end esinejaks SIIN

Pileti hinnad:
Eelmüük 2€
Kohapeal 3€

Pileteid saab osta kõigi õpilasesinduse liikmete käest või kirjutades pileti soovist meie facebooki.
**Eelmüük algab 8.novembril**

 

Viimsi Kooli õpilasesindus 2017/2018 õppeaastal

Õpilasesinduse presidendiks valiti Peeter Aleksander Paju. Asepresident on Kertu Liisa Mooste. Mõlemad on 11.klassist.

Kogu õpilasesinduse koosseis sel õppeaastal (12.klassi õpilased nõunikena): 

Lemme

Randma

koordinaator

Daniel

Zayas

12.klass

Hannes

Ruusma

12.klass

Henriette-Solweig

Hiiemäe

12.klass

Rinel

Pius

12.klass

Agnes Milla

Bereczki

12.klass

Heleriin

Lass

11.klass

Melissa

Buinenko

11.klass

Ingrid

Oja

11.klass

Emily

Bruus

11.klass

Alex Paul

Pukk

11.klass

Sten Erik

Prohhorov

11.klass

Katriin

Viltsin

10.klass

Kelli

Vessart

10.klass

Hedy

Läets

10.klass

Karita

Loim

9.klass

Tair

Helm

9.klass

Marie 

Loopere

9.klass

Karl-Olaf

Torim

9.klass

Andreas

Lill

8.klass

Kasper Sebastian

Silla

8.klass


Loe veel

Õpilasesinduse infovoog

Õpilasesinduse tegemiste kohta saab lugeda nende FB lehelt